Uçan Fil

Uçan Fil’den 3 Kitap Çocuklarla Buluştu!

Kitap

Epsilon Yayınevi’nin çocuk kitapları markası Uçan Fil, yeni yılın ilk ayında yerli ve yabancı yazarların kaleme aldığı hem öğretici hem de eğlenceli üç resimli kitabı minik okurlarla buluşturdu. On bir çizerin, çocukların sahip olduğu hakları gündeme getirdiği Daha İyi Bir Dünya-Çocuk Hakları ile Emily Winfield Martin’in yazıp resimlediği Hayalperestler ve Rüya Hayvanları, Ocak 2022’de Uçan Fil logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde yerlerini aldı.

Daha İyi Bir Dünya

Daha İyi Bir Dünya İçin

Gabriel Pacheco, Adolfo Serra, Ester García, Elena Odriozola, Marco Somà, Jacobo Muñiz, Violeta Lópiz, Marta Altés, Riki Blanco, Iban Barrenetxea, Guridi Birleşmiş Milletler 1959 yılında, on maddeden oluşan Çocuk Hakları Bildirisi’ni kabul etti. Bu on madde, günümüzün en iyi on bir çizerinin yarattığı birbirinden güzel çizimlerle bu kitapta yer alıyor. Bu maddeler, daha sonra 1989’da imzalanacak Çocuk Hakları Sözleşmesi’ne zemin hazırlamıştır. On bir çizerin bir araya gelip çocukların sahip olduğu hakları gündeme getirdiği bu eser, her miniğin kitaplığında bulunması gereken kitaplardan biri…

 

Hayalperestler

Hayalperestler – Düşler Âlemine Yolculuk

Emily Winfield Martin

Çoksatan Harika Şeyler Yaşayacaksın kitabının yazarından Sen de bir hayalperest olmak ister misin? Gizli kapılara ya da sihirli sözcüklere gerek yok. Bir tutam hayal gücü gitmek istediğin her yere ulaştırır seni.

 

Rüya Hayvanları

 

Rüya Hayvanları – Masalsı Bir Uyku Macerası

Emily Winfield Martin

Rüya Hayvanları – Masalsı Bir Uyku Macerası Emily Winfield Martin Çoksatan Harika Şeyler Yaşayacaksın kitabının yazarından Senin rüya hayvanın hangisi? Masalsı bir rüyaya açılan sayfalar… Rüyanda hangi yolculuğa çıkarsan çık, gece yerini sabaha bırakacak. Ve kürklü, kanatlı ya da tüylü bir dost, sana rehber olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgi için: epsilonyayinevi.com

instagram.com/ucanfilkitap

facebook.com/UcanFilKitap

twitter.com/epsilonYayinevi

youtube.com/channel

Etiketler

Bir Yanıt Yazın