Suikast Treni

Sinemaseverler Biletinial’ın Suikast Treni Öngösteriminde Buluştu

Sinema

Gerçekleştirdiği ön gösterimlerle vizyondan önce film izleme keyfi sunan teknoloji odaklı biletleme platformu Biletinial, ünlü oyuncu Brad Pitt’i n barışçıl suikastçı rolünde harikalar yarattığı Suikast Treni filmini sinemaseverlerle buluşturdu.

Sinema tutkunları, Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial tarafından düzenlenen “Suikast Treni” filminin ön gösteriminde bir araya geldi. David Leitch’in yönettiği, başarılı oyuncu Brad Pitt’in dikkat çeken bir performans sergilediği film, Torunlar Center Sinema salonlarında gerçekleştirelen gösteriminde seyircilere eğlenceli anlar yaşattı.

Kôtarô Isaka‘nın Japonya’da çok satan romanı Maria Beetle‘dan uyarlanan aksiyon filmi Suikast Treni, görevleri için bir hızlı trende bulunan beş ayrı suikastçının hedeflerinin kesiştiğini fark etmeleriyle gelişen olayları anlatıyor. Brad Pitt’in barışçıl suikastçi Uğur Böceği rolünde harikalar yarattığı film, eleştirmenlerden de olumlu övgüler almıştı. Filmin oyuncu kadrosunda Pitt’in yanı sıra Sandra Bullock, Joey King, Andrew Koji, Brian Tyree Henry, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson ve Hiroyuki Sanada yer alıyor.

5 Ağustos’ta vizyona girecek film, görsel estetiğiyle dikkat çekerken, yüksek doz aksiyonuyla seyircilerini keyifli bir seyir vaadediyor.

Biletinial Hakkında biletinial.com 2011 yılından bu yana biletleme sektöründe hizmet veren bir teknoloji markasıdır. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren yeniklikçi uygulamaları devreye alan Biletinial, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerini yeni etkinliklerle buluşturmakta ve eşsiz deneyimler sunmaktadır. Sürekli büyüyen ve gelişen altyapısı ile sinema, tiyatro, konser, spor ve birçok farklı özel etkinlik alanında yüzlerce etkinliğe zahmetsizce erişim olanağı veren Biletinia.com, Türkiye genelinde 75 ilde ve KKTC’de faaliyet göstermektedir. Halen 300’den fazla sinema, 2000’den fazla salon ve 220.000’den fazla koltuk kapasitesiyle  hizmet sunan Biletinial’ın iş ortakları arasında  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri, Türkiye Voleybol Federasyonu) Türkiye’nin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri, tema parklar ve eğlence parklarının yanı sıra eğitim, seminer gibi organizasyon gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır. 

Etiketler

Bir Yanıt Yazın