Londra'dan Sevgilerle

Sarah Jıo’nun Yeni Romanı Londra’dan Sevgilerle, Tüm Dünyayla Aynı Anda Türkiye’de

Kitap

Epsilon, romantik edebiyatın popüler ismi Sarah Jio’nun yeni romanı Londra’dan Sevgilerle’yi, tüm dünyayla aynı anda Türkiye’deki okurlarla buluşturuyor! Yazdığı kitaplar dünya genelinde milyonlarca satan Jio, yeni romanında Londra’nın pastel renkli sokaklarından aşka, aileye ve bağışlamaya dair umut dolu sıcacık bir hikâye anlatıyor. Londra’dan Sevgilerle, 9 Şubat’tan itibaren internet sitelerinde satışta!

TÜM DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE’DE

Birçok eseri New York Times çok satanlar listesinde yer alan ve Türkiye’nin en çok okunan yabancı yazarlarından biri olan Sarah Jio’nun yeni romanı Londra’dan Sevgilerle, tüm dünyayla aynı anda satışa açılıyor. Yasemin Büte’nin dilimize çevirdiği Londra’dan Sevgilerle, kitabı yayımlayan ilk ülkelerden biri olan Türkiye’de Epsilon logosuyla okurlara ulaşıyor.

KİTABIN KONUSU

Zorlu bir boşanma sürecini atlatmaya çalışan Valentina, yıllardır görüşmediği annesinin öldüğünü ve ona Londra’da Kitap Bahçesi isimli bir kitabevini miras bıraktığını öğrenince Amerika’dan İngiltere’ye uzanan bir yolculuğa çıkar.

Çocukluğundan beri gerçek bir kitapsever olan Valentina Londra’nın en güzel semtlerinden birindeki kitabevini görür görmez bu masalsı yere âşık olur. Her girenin neşe ve huzur bulduğu Kitap Bahçesi, Valentina henüz bilmese de annesinin onun için hazırladığı sürprizlerle doludur. Ne var ki kitabevinin yüklü bir vergi borcu vardır ve Valentina annesinin mirasını yaşatmakla onu satmak arasında bir karar vermek zorundadır.

Londra’dan Sevgilerle, Londra’nın pastel renkli sokaklarında Valentina’nın kalbini yepyeni bir şehre açıp kayıplarını, kırgınlıklarını ve bitmiş evliliğini temize çekmesinin

umut dolu hikâyesi…

Sarah Jio’nun yepyeni romanı Londra’dan Sevgilerle, tüm dünyayla aynı anda 9 Şubat’tan itibaren Epsilon logosuyla satışta!

SARAH JIO KİMDİR

New York Times ve USA Today çoksatan listelerine girmiş Mart MenekşeleriBöğürtlen Kışı ve Son Kamelya kitaplarının yazarı olan Sarah Jio aynı zamanda gazetecilik de yapmaktadır. Glamour ve The Oprah Magazine gibi dergilerde yazarlık yapmıştır. Kitapları on sekizden fazla dile çevrilmiş ve kitap kulüplerinin favorilerinden olmuştur. Sarah, eşi ve üç oğluyla halen Seattle’da yaşıyor.

 

Bilgi için: epsilonyayinevi.com

instagram.com/epsilonyayinevi

facebook.com/EpsilonYayinevi

twitter.com/epsilonYayinevi

youtube.com/channel

Etiketler

Bir Yanıt Yazın