Dayanışma-Yaşatır

Müzik Emekçileri “Dayanışma Yaşatır” Etkinliğinde Buluşuyor

Müzik

Dayanışma Yaşatır” Müzik Emekçileriyle Dayanışma Konseri 19 Haziran 2021 Cumartesi 19:00’da Anadolu Müzik Kültürleri Derneği YouTube sayfasından canlı olarak yayınlanacak.

GECENİN SANAT YÖNETMENİ MUAMMER KETENCOĞLU

Anadolu Müzik Kültürleri Derneği, Açık Radyo, İklimler ve Atölye Shiraz’ın katkılarıyla düzenlenecek gecenin sanat yönetmenliğini Muammer Ketencoğlu üstlendi. Ercüment Gürçay’ın koordine ettiği gecenin moderatörlüğünü Cenk Güray gerçekleştirecek.

BİLETLER BİLETİX’TE SATIŞTA

Küresel salgın nedeniyle yaşanan sokağa çıkma kısıtlamaları ve alınan önlemler nedeniyle sahnelerin, kültür merkezlerinin ve toplu eğlence mekânlarının kapalı olması ve konser, festival, şenlik ve benzeri etkinliklerin yasaklanması; geçimini bu alanlardan sağlayan binlerce müzisyen için maddi anlamda yıkıcı olmaya devam ediyor. Bu dönemde temel gereksinimlerini dahi karşılamakta güçlük çeker hâle gelen müzik emekçileri zor bir dönem yaşıyorlar. Bu zorlukları bir nebze hafifletmek amacıyla sizleri müzik emekçileri için dayanışmaya çağırıyoruz.  Dayanışma biletlerine biletix.com’dan ulaşabilirsiniz.

Sanat Yönetmeni: Muammer Ketencoğlu

Koordinatör: Ercüment Gürçay

Moderatör: Cenk Güray

KİMLER ETKİNLİKTE YER ALIYOR

Ali Kazım Akdağ, Efgan Rende & Ayşegül Aykaç, Ayfer Düzdaş, Ayfer Vardar, Ayşenur Kolivar & Kenan Yaşar, Ayşe Tütüncü, Banu Kanıbelli, Bandista , BAU Medeniyetlerin Sesi  Koro ve Orkestrası, Birol Topaloğlu & Yaşar Kurt, Brenna McCrimmon & Ladom Ensemble, Cenk Erdoğan, Chromas Korosu, Emin İgüs, Emre Dayıoğlu & Teke Trio,  Erkut Özkan, Evrim Ateşler, Grup Horizon, Gülcan Altan, Güler Gültekin, Havva Karakaş, İnce Saz, Janet & Jak Esim, Kamuran Terzioğlu, MAGMA & Boğaziçi Caz Korosu Ailesi & Masis Aram Gözbek, Marem Gökhan Şen, Melisa Tuğ & Kübra Ocak,  Mehmet Erenler, Mehmet Atlı, Melike Demirağ & Ruhi Su Dostlar Korosu,  Mihrap Eskiocak, Muammer Ketencoğlu & Balkan Yolculuğu, Murat Toktaş (Siya Siyabend), Münip Utandı, Sakoband, Salih Korkut Peker, Samida, Selen Gülün, Suren Asaduryan & Volkan İncüvez, So Duo, SUSİ Korosu (Almanya), Şuşan Kalataş, Tangesta- Tangueros De Estambul, Teneke Trampet , Ulaş Özdemir, Vokaliz, Yansımalar, Yasemin Yurduşen Çanakçı & Erkan Çanakçı, Yeşim Kantekin

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir