Kıvanç Tatlıtuğ, öneriyi kabul ederse Atatürk’ü oynayacak

Yaşam

Son olarak Çarpışma dizisiyle ekranlara gelen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’a TRT’nin mini dizisi için teklif gitti. Tatlıtuğ, kabul ederse Atatürk rolünü canlandıracak.
Son olarak Show Tv ekranlarında ELçin Sangu ile başrolü paylaşarak Çarpışma dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ’a bomba bir teklif gitti. Funda Çetin’in senaryosunu kaleme aldığı dizi “Ya İstiklal Ya Ölüm” adıyla TRT ekranlarında yayımlanacak olan dizi için Tatlıtuğ’a Atatürk’ü oynaması teklif edildi.

TRT için 6 bölümlük yeni bir mini dizi hazırlanıyor. Yasin Uslu’nun yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin yapımcılığını Vizyon Film üstlendi.

Mart ayında ekrana gelmesi planlanan dizide Atatürk rolünü canlandırması için Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif gittiği öğrenildi.

TATLITUĞ CEPHESİ’NDEN AÇIKLAMAKıvanç Tatlıtuğ’un TRT’de ekrana gelecek olan 8 bölümlük ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ dizisinde Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracağı iddia edilmişti. Tatlıtuğ’dan açıklama geldi: “Evet, teklif doğrudur. En çok oynamak istediğim karakterlerden biri Atatürk olduğu için bu teklif onur vermiştir. Ancak, daha önceden el sıkıştığımız başka bir projeye bağlı çekimlerimiz sebebiyle TRT’nin bu teklifine maalesef olumlu cevap veremedik.”

 

Etiketler

Bir Yanıt Yazın