Galeri Diani

Eve Dönüş ve Karşılama Karma Resim Sergisi

Sergi

Eve Dönüş ve Karşılama Karma Resim Sergisi Galeri Diani‘de 7 Aralık 2019 Cumartesi saat 17:00‘de açılıyor.

Galeri Diani

Bostanbaşı cad. No:3 Beyoğlu – İstanbul

KÜÇÜK ESERLERDEN HARİKA BİR SANAT ŞÖLENİ

60 sanatçıdan 160 eser Galeri Diani’de

Yirmi yıldan fazla süredir bir sanatçı inisiyatifi olarak İspanya, Fransa ve Portekiz’de 12 cm. başlığı altında sergi düzenleniyor. Avrupanın bir çok ülkesinden çok sayıda sanatçının katıldığı bu sergiler kapsamında sanatçı Şükrü Karakuş son beş yıldır Türkiye bölümü oluşturdu ve Türkiye’den çok sayıda sanatçının bu sergiler için özel olarak ürettikleri eserlerin sergilenmesini sağladı. Bu sergilerde yer alan eserlerin bir kısmı geçen yıl Eve Dönüş başlığı ile Galeri Diani‘de sergilenmiş ve çok büyük ilgi görmüştü.

Şimdi bu serginin kapsamı ve kavramı genişliyor. Avrupa turunu tamamlayan sanatçılar evlerine dönerken, geçen yıl evine dönmüş olan sanatçılar onları karşılıyorlar ve böylece 12cm. Eve Dönüş / Karşılama sergisi ortaya çıkıyor. Türkiye´nin seçkin ustalarının yanında, hayatını sanata adamış profesyoneller ve umut veren genç sanatçıların yer aldığı bu sergiyi mutlaka görmenizi öneriyoruz. Yılbaşında sevdiklerinize sanat eseri hediye etmek isterseniz 12 cm. lik bu çalışmalar kaçırılmayacak bir fırsat.

SERGİDE YER ALACAK SANATÇILAR:

Kadir Ablak, Atila Aktürk, Hatice Alemdar, Bozkaya Aldaş, Meltem Aktaş, Kadir Akyol, Feyzan Alasya, Raşit Altun, Meryem Arıcan, Maria Kılıçlıoğlu Baraz, Figen Batı, Kamer Batıoğlu, Pavlina Bobotanova, Hasan Çevik, Rabia Derin, Hülya Düzenli, Yücel Dönmez, Burcu Erkal Salman, İclal Erentürk Güçsav, Burçin Erdi, Ümit Erzurumlu, Bahri Genç, Işıl Güleçyüz, Nihal Güres, Sıla Güven, Semra Hasgüleç, Müfit İşIer, Berna Karaçalı, Şükrü Karakuş, Erol Kılıç, Selma Kır, Temür Köran, Nazan Kuşcu, Hülya Küpçüoğlu, Erhan Lanpir, Nadire Özbek, Güler Özcan, Ahmet Özel, Nilay Özenbay, Bersen Özkan, Turgay Sarıkaya, Maria Sezer, Rana Sirkecioğlu, Gülseren Südor, Teoman Südor, Tijen Şikar, Celalettin Tandoğdu, Funda İyce Tuncel, Zerrin Tuluğ, Ümmühan Tunçtürk, Nesli Türk, Nilgün Tüzüntürk, Özcan Uzkur, Simla Uğur, Serpil Ümit, Alp Yavuz, Ahmet Yeşil, Merih Yıldız, Çetin Yılmaz, Bülent Yavuz Yılmaz, Ruşen Eşref Yılmaz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir