Eskişehir Şehir Tiyatroları'nda Yeni Çocuk Oyunu: Bir Şubat Gecesi

Eskişehir Şehir Tiyatroları’nda Yeni Çocuk Oyunu: Bir Şubat Gecesi

Tiyatro

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Bir Şubat Gecesi” adlı yeni çocuk oyununun provalarına başladı. Oyun Aralık ayı içinde küçük izleyiciler ile buluşacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, İsveçli oyun yazarı Staffan Göthe’nin “Bir Şubat Gecesi” adlı çocuk oyununu minik izleyicileri ile buluşturmak üzere çalışmalara başladı. Eskişehir Şehir Tiyatroları dramaturgu Şafak Özen’in yönettiği oyunda Zişan Aktaş, Enes İlçi ve Enes Zeyrek  rol alıyorlar.

Oyun, soğuk bir Şubat gecesi, okul gezisine katılan bir çocuğun başından geçenler ile ilgili düşüncelerini izleyicilerle paylaştığı eğlenceli bir hikâyeyi sahneye taşıyor.

Aralık ayında sahnelenecek “Bir Şubat Gecesi” adlı yeni oyunun sahne tasarımını, Alp Ateş, kostüm tasarımını Meryem Biçer, ışık tasarımını ise Ali Rıza Tekin gerçekleştiriyor.

Provaları aralıksız sürdürülen “Bir Şubat Gecesi” adlı çocuk oyunu Aralık ayı içinde çocuklarla buluşacak ve sezon boyunca Eskişehir Şehir Tiyatroları‘nda sahnelenmeye devam edecek.

Eskişehir Şehir Tiyatroları'nda  Yeni Çocuk Oyunu: Bir Şubat Gecesi
Eskişehir Şehir Tiyatroları’nda Yeni Çocuk Oyunu: Bir Şubat Gecesi
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir