Ionia Arena

Dünya Yıldızları İzmir’e Geliyor

Müzik

Tomorrowland, Sea Dance gibi dünyanın en büyük festivallerinin headliner isimlerinden Belçikalı DJ-yapımcı Lost Frequencies ve daha birçok isim 19 Ağustos’ta Urla, İzmir’de dünya starlarını ağırlamaya hazırlanan Ionia Arena’da! Biletler, satışta!

Şarkıları milyonlarca dinlenen, “Are You With Me”, “Where Are You Now” ve “Crazy” gibi dünya çapında hit olan şarkıları ile adını tüm dünyaya duyuran ve Tomorrowland, Sea Dance gibi dünyanın en büyük festivallerinin ana sahnelerinde unutulmaz performanslara imza atan Belçika‘lı DJ-Yapımcı Lost Frequencies, Doğu enstrümanları ile batı müziğini ustaca harmanlayarak, elektronik müziğin ulusal ve uluslararası sahnelerinde en çok talep gören, yurtiçi ve yurtdışında önemli festivallerde sahne alarak büyük kitlelere ulaşan ismi Mahmut Orhan’ın yanı sıra ülkemizin başarılı DJ’lerinden Orkun Bozdemir, People Like Us, Oa Music,Violations’ın sahne alacağı Ionia Sunset V.1’in biletleri satışta!

 IONİA ARENA DÜNYA YILDIZLARINI AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR!

 Ionia Arena, Urla, İzmir’de ilk yılında 35.000 metrekarelik bir alan üzerinde hizmet vermeye başladı. Önümüzdeki yıl – 2023’te – dünya starlarını ağırlamaya hazırlanan Ionia Arena, eğlencenin yeni adresi olacak.

Etiketler

Bir Yanıt Yazın