Cenk Yüksel Kitap

Cenk Yüksel “Nefes Ses Hareket – Kutsal Dönüşüm”Kitabını İmzalıyor

Kitap

Sanatçı Cenk Yüksel’in ilk kitabı raflarda dikkat çekmeye devam ediyor. Destek Yayınları‘ndan çıkan ve kısa sürede içinde ilk baskısı tükenen kitabın ikinci imza günü 26 Eylül Pazar günü saat 14.00’de Suadiye – Penguen Kitapevi’nde gerçekleşecek.

Cenk Yüksel, insanın özünde sahip olduğu bilgiye ulaşmanın yollarını anlattığı kitabında ilk önce Nefes”i açıklıyor. “Nasıl nefes alıyorsak hayatımızın enerjisel deneyimini de öyle yaşıyoruz. Nefes bedenin yakıtıdır. Vücudun her türlü sistemsel aktivasyonunu sağlayan şey sadece nefestir.” diyor Cenk Yüksel kitabında. 

DOĞRU FREKANSLARLA BAŞKA BİR YAŞAM OLANAKLI

Ve “ses” frekanslarının insan bedeni, beyni ve ruhuna etkileri başlığında, anlattığı kitabın devamında “Özellikle, müzikte insan bedeni ve ruhu için doğru frekanslar, insanı gevşetip dinlendirebilir, motive edebilir, mutlu edebilir. Uygun olmayan frekanslar ise tam tersi etki ederek enerjimizi düşürebilir. Çevremizde duyduğumuz her ses, bizim ruhsal ve fiziksel sağlığımız açısından büyük önem taşıyor.” diyor. “Müzik ruhun gıdasıdır” sözünün de boşuna söylenmediğinin altını çizen Sanatçı Yazar Cenk Yüksel özellikle 528 HZ frekansının insan DNA’nın onarımındaki etkisini, müziğin hastalıkların iyileştirmesindeki gücünü anlatıyor. 

Aldığı eğitimler ve edindiği deneyimlerle yazdığı kitabının, ikinci imza gününde Cenk Yüksel, kitap okurları ile interaktif soru – yanıt şeklinde kısa bir söyleşi de gerçekleştirecek. 

26 Eylül Pazar günü saat 14.00’de Suadiye – Penguen Kitapevi’nde imza gerçekleşecek.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir