360 Dereceden Aşk Festivali

360 Dereceden Aşk Festivali’ne Muhteşem Final

Haber

Şubat ayı boyunca İstanbul’u aşk, sanat ve ilhamla sarmalayan 14’üncü 360 Dereceden Aşk Festivali unutulmayacak bir final ile gelecek seneye kadar veda etti.

1 aydır kesintisiz bir şekilde çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçen festival, son haftasında düzenlediği Aşkı Konuşanlar Konferansı’nda yaşamda özgün duruşları ile beğeni toplayan ve ilham kaynağı olan, güçlü hikaye anlatıcıları Esin Çelebi Bayru, Mert Fırat, Pelin Batu, Betül Arım, Taylan Kümeli, Bahar Akıncı, Bahadır Kaleağası, Duygu Merzifonluoğlu, Arbil Çelen Yuca gibi birbirinden özel isimleri ana mekan sponsoru Pera Palace Hotel’de ağırladı. Samimiyetleri tüm alana yayılan değerli konuşmacılar “Aşk” şemsiyesi altında farklı farklı açılardan festivalin bu seneki teması olan “Evin Nerede?” sorusuna kendi dünyalarından hikayeleri dillendirerek yanıt ararlarken, bir yandan da pek çok konuda taze bir bilinç oluşturmamıza katkıda bulundular.

24 Şubat, Perşembe günü Aşk’a inanların bir araya geldiği konferans bitiminde, sanata özel ilgisi olan tüm konuşmacı ve konuklar Festival Kurucu küratörü Işık Gençoğlu rehberliğinde, festival kapsamında Pera Palace Hotel’de sergilenmekte olan sergiyi de gezdiler.

Festivalin adeta görkemli bir kapanışı niteliğinde olan konferans, samimi enerjisi ve AŞK ile EV olgularına farklı yaklaşımların yarattığı duygu dolu anlarla uzun süre hatıralardan çıkmayacak. Canlı kayıt yayınları @love360fest Instagram sayfasından izlenebilir.

14’ÜNCÜ 360 DERECEDEN AŞK FESTİVALİ BU SENE

** Pera bölgesini mesken edindi ve 4 farklı lokasyonda 100’e yakın sanatçı ve 300’e yakın eserle 4 farklı büyük sergi gerçekleştirdi.

** 5 gün boyunca kısalı uzunlu, ama illaki ödüllü 14 filmle, Soho House Istanbul‘un sinema salonunda Emre Kızılırmak, Tuvana Türkay, Tayfun Pirselimoğlu, Pelin Batu, Aydın Orak, Ali İlhan, Eylem Kaftan gibi özel konukların sohbetleriyle LOVE-UP sinema kuşağını tamamladı.

** 4 hafta sonu Çağrı Dörter, İzzet Ers, Mehmet Genç ve Metin Bobaroğlu gibi 4 özel konukla online olarak İlahi Aşk Sohbetleri‘ni gerçekleştirdi ve binlerce insana ulaştı. 

** Pera Palace Hotel balo salonunda sürdürülebilirliğe, ekolojiye önem veren marka ve STK’ların katılımı ile bol sohbetli koca bir Lovers Bazaar düzenledi.

** Love Mafia platformu ile büyülü bir Özel Çember Buluşması ve ardından tadı damakta kalan bir Jam Session gerçekleştirdi.

** Veee yukarıda kısa özetini aktardığımız gibi, hepsi birbirinden şahane konuklarla unutulmayacak sohbetlere sahne olan Aşkı Konuşanlar Konferansı ile -gelecek Şubat’a kadar- muhteşem bir final yaptı.

Etiketler

Bir Yanıt Yazın